Blog

Praca w IT wydaje się być ściśle związana z rolą programisty, w dalszej kolejności testera czy projektanta. W zależności od predyspozycji i wyobrażeń o samej pracy osoby startujące dopiero w branży rzadko kiedy rozważają inne stanowiska.
E-mail marketing to jedno z najstarszych narzędzi w świecie cyfrowego marketingu, ale wciąż pozostaje jednym z najbardziej skutecznych. Dla młodych ludzi, którzy rozpoczynają swoją karierę lub szukają ścieżki zawodowej w digital marketingu, to może być doskonały wybór.
Jak dostać swoją wymarzoną pracę w marketingu lub agencji reklamowej, nie mając żadnego doświadczenia i dyplomu z marketingu?
“Marka osobista to nie tyle zbiór atrybutów, ile – w moim mniemaniu – pewna historia, którą są w stanie opowiedzieć inni ludzie, kiedy słyszą twoje nazwisko” - Edyta Niewińska.
Szukasz informacji o tym, jak może wyglądać pierwsza rozmowa rekrutacyjna? Poniżej kilka słów od doświadczonej rerkuterki!
W dzisiejszym zglobalizowanym i cyfrowym świecie, digital marketing odgrywa kluczową rolę w sukcesie przedsiębiorstw i marek. To morze możliwości zarówno dla tych bardziej kreatywnych, jak i analitycznych person. Jeśli jesteś zainteresowany wejściem do branży digital marketingu, ale nie wiesz, od czego zacząć, ten artykuł pomoże Ci zrozumieć podstawowe ścieżki rozwoju oraz kluczowe kompetencje, jakie przydadzą Ci się w starcie.
Swój pierwszy udany biznes usługowy otworzyłem, mając 21 lat i uważam, że zrobiłem to zbyt późno...
Przychodzi taki moment, kiedy zdajesz sobie sprawę, że Twój content wideo leży. I to nic złego, gorzej gdybyś w ogóle pominął ten fakt! Zastanawiasz się od czego zacząć? Jak powinien wyglądać Twój film? Jak sprawić aby Twoje treści wideo nie tylko przyciągnęły odbiorcę, ale co najważniejsze sprzedały?
W erze cyfrowej, gdzie rynek pracy ewoluuje w błyskawicznym tempie, LinkedIn stał się niezbędnym narzędziem dla każdego aspirującego profesjonalisty. Dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie zawodowym, LinkedIn może być kluczem do ich przyszłego sukcesu. Jak więc maksymalnie wykorzystać potencjał tej platformy?
Marzy Ci się kariera managera? Lub może jesteś osoba, która naturalnie sprawdza się w roli organizatora czy lidera? Oto 5 fundamentów, które wykorzystasz, gdy będziesz zarządzać zespołem w swojej organizacji.

Dołącz do nas

Zacznij rozwijać się z nami i zyskaj przewagę na rynku pracy – za darmo!