Patryk Jasiński

Trener sprzedaży, Konsultant
Social Media:
Kim jest Patryk Jasiński?

Kim jesteś i co warto o Tobie wiedzieć?

Jestem sobą i jestem niesamowicie szczęśliwy, że w dzisiejszych czasach mogę robić, to co kocham i mieć w tym niezły fun. Zawodowo pomagam organizacjom i ludziom, sprzedawać więcej, lepiej i skuteczniej. 

Od 12 lat prowadzę szkolenia. Prywatnie jestem największym fanem swojego psiaka 🙂

Twoja praca

Jak wygląda Twoja praca?

Najprościej ująć to tak, że moja praca polega na wydobywaniu potencjału firm i szukaniu wąskich gardeł. Jestem nie tylko szkoleniowcem, ale przede wszystkim praktykiem. 

Dla swoich klientów staram się być nade wszystko doradcą i wsparciem. Moja praca polega głównie na przyjrzeniu się, gdzie obecnie jest klient i co można zrobić, żeby było lepiej.

Twoje kompetencje

Jakie umiejętności lub cechy są kluczowe w Twojej pracy?

Trzeba umieć sprzedawać- serio 🙂 Dziś na rynku za dużo jest złotoustych trenerów teoretyków, którzy naczytali się ładnych podręczników i chodzą zdobywać świat. Mam zasadę, że nie mówię klientom o czymś, czego sam nie wypróbowałem.

W mojej pracy przydaje się: ciekawość, kreatywność, konsekwencja i analiza. Oczywiście nie bez znaczenia jest tutaj poczucie humoru.

Porady

Jakie rady dałbyś komuś, kto jest na początku drogi w Twojej dziedzinie?

Cytując klasyka “odpowiedz sobie na pytanie, co w życiu lubię robić, a później to rób”. Ja uwielbiam sprzedaż, dlatego, że dała mi wolność i uważam, że każdy, kto w swojej pracy odnajdzie pasję, będzie z większą satysfakcją ją wykonywać. 

Niesamowicie ważna jest konsekwencja, przyda Ci się na każdym etapie. Entuzjazm, ale on wynika często z pasji,  analiza- abyś wyciągał odpowiednie wnioski. Pokora przydaje się zawsze, ale nie zapomnij o tym, aby celebrować sukcesy. 🙂

Dołącz do nas

Zacznij rozwijać się z nami i zyskaj przewagę na rynku pracy – za darmo!

Poznaj innych mentorów

Workplace culture designer
Marketer, Przedsiębiorca
Szaman marketingu
Scaling up coach

Chcesz zostać mentorem?

Pomóż innym postawić pierwsze kroki na drodze kariery