W maju 2022 rzuciłam etat i przeszłam na swoje. Prowadzę firmę edukacyjno-szkoleniową i pomagam ludziom (oraz pracownikom w firmach) żyć i działać lepiej, świadomie i w zgodzie ze sobą.
Od 2020 roku prowadzę podcast “W zgodzie ze sobą”, który do tej pory zanotował ponad 300 000 odsłuchań. Gorąco wierzę w to, że nastawienie to 49% sukcesu (pozostałe 51% to działanie). Dlatego pomagam ludziom nie tylko z działaniem, wystartowaniem własnej firmy czy podcastu, ale też pracujemy nad nastawieniem i przekonaniami. Po prostu mindsetem.
Jestem trenerką pewności siebie i asertywności – sama przeszłam burzliwą drogę w tym obszarze. Moje osobiste doświadczenie sprawia, że rozumiem, z czym mierzą się moi klienci i klientki.
Prywatnie jestem freakiem rozwoju, czytania książek i sportu. Próbowałam już naprawdę wielu sportów: crossfitu, biegania, tenisa, koszykówki, pływania, jogi. Każdy z nich uczy mnie wytrwałości i wyciągania lekcji z popełnionych błędów.
Jestem soloprzedsiębiorczynią i bardzo ekscytuje mnie taki model pracy.
Mój typowy dzień składa się z codziennych rutyn, sportu oraz pracy w różnych obszarach własnego biznesu: marketingu, sprzedaży, tworzenia treści, administracji, organizacji… generalnie wszystko co ważne przy prowadzeniu firmy.
Kocham być na swoim – wolność robienia ekscytujących projektów, niezależność i elastyczność czasowa to największe z zalet własnego biznesu.
Sensem mojego życia stało się realizowanie mojej misji, czyli pomagania ludziom żyć w zgodzie ze sobą.
Własny biznes to nie tylko blaski, ale też cienie: adaptacja do zmieniającego się rynku, zwinność i elastyczność, wytrwałość, odporność psychiczna i odpowiedni mindset przesądzają o tym, czy się wypalimy czy nie.
Dlatego prowadzenie swojego biznesu to moim zdaniem również skupienie w 49% na nastawieniu oraz 51% na działaniu.
Prowadzenie własnego biznesu to praca długofalowa. Nie ma co liczyć na złote strzały czy deale życia, które przyjdą do nas na samym początku.
Prowadzenie biznesu jest dla Ciebie, jeśli masz umiejętności (lub chcesz je zdobyć), takie jak:
Twarde kompetencje?
Można się ich nauczyć lub… je zdelegować 😉 I to jest najpiękniejsze w swoim biznesie, że nie musimy być człowiekiem-orkiestrą.
Chociaż na początku zazwyczaj tak działamy. Na pewno warto postawić na naukę marketingu i sprzedaży – uważam to za 2 kluczowe kompetencje w prowadzeniu własnego biznesu.
Mam 10 zasad dla Ciebie:
Zacznij rozwijać się z nami i zyskaj przewagę na rynku pracy – za darmo!
Pomóż innym postawić pierwsze kroki na drodze kariery