Chcesz znaleźć wymarzoną pracę w marketingu? Dobrze trafiłeś!

Talent Network to inicjatywa, która pomaga młodym, ambitnym ludziom stawiać pierwsze kroki w ich profesjonalnych karierach. Wiemy, że tylko poprzez poznanie realiów pracy w wymarzonych zawodzie, uczniowie i studenci mają możliwość podjęcia świadomej decyzji na temat swojej ścieżki kariery.

4 filary Talent Network

Talent Network powstało, aby pomóc młodym osobom, które chcą zaprojektować swoją karierę w taki sposób, aby nie tylko dobrze zarabiać, ale przede wszystkim spełniać się i osiągnąć swój cel. Jak działamy?

Przybliżamy realia pracy — dzięki poznaniu realiów pracy w danym zawodzie, możesz podejmować świadome decyzje, projektując swoją ścieżkę kariery.

Pomagamy zdobyć wiedzę i umiejętności — podnosząc z nami swoje kompetencje, możesz zwiększyć swoje szanse na sukces w rekrutacji.

Ułatwiamy zdobywanie kontaktów — społeczność stymuluje wzrost, a rekomendacje są najlepszym sposobem na rozwój kariery, dlatego organizujemy spotkania, na których zderzamy wyobrażenia na temat zawodów w marketingu z rzeczywistością.

Umożliwiamy zdobycie pierwszego doświadczenia — wiemy, że dla młodego absolwenta kluczowym aspektem jest postawienie pierwszych kroków w zawodzie, dlatego już niedługo otworzymy marketplace dla usług, w których będziesz mógł zdobyć pierwsze doświadczenie.

Baza Zawodów — pierwszy krok w świadomym wyborze

53% magistrów w Polsce pracuje poniżej swoich kwalifikacji. To oznacza, że już na początku swojej edukacji podjęli błędne decyzje.

Chcemy odwrócić ten trend.

Stworzyliśmy Bazę Zawodów w Marketingu, która ma pomóc nie tylko młodym ludziom u progu swojej edukacji, ale też każdemu, kto chce rozpocząć swoją karierę w wymarzonym zawodzie.

W jednym miejscu zebraliśmy najważniejsze informacje, niezbędne w planowaniu swojej przyszłości zawodowej.

Poznaj zawód, w którym się widzisz

Zdobycie dobrej i satysfakcjonującej pracy warto zacząć od poznania jej realiów. Wybierając zawód w naszej bazie, poznasz wiele istotnych kwestii, np. co będzie należeć do Twoich obowiązków, jakie wymagania mogą mieć rekruterzy oraz jakich narzędzi będziesz używać na co dzień.

Ucz się od najlepszych!

Możesz nam wierzyć na słowo — w końcu znamy się co nieco na branży marketingu. Ale możesz też posłuchać specjalistów!

Zapytaliśmy specjalistów, którzy już pracują w Twoim przyszłym zawodzie: o ich drogę, o codzienność, o wyzwania i o porady dla tych, którzy dopiero zaczynają.

Dzięki temu masz pewność, że podejmiesz decyzje w oparciu o doświadczenie innych, a Twoje szanse w przyszłej rekrutacji wzrosną!

Możesz również skorzystać z linków do mediów społecznościowych każdego specjalisty — śledzić i uczyć się od niego albo skontaktować się i dopytać o interesujące Cię kwestie.

Chcemy, żeby Baza Zawodów pomogła Ci znaleźć wymarzony zawód, dlatego cały czas dodajemy do niej nowe profesje. Dbamy o to, żeby znaleźli się w niej specjaliści z różnych dziedzin. Pracujemy nad tym, by stworzyć najlepsze źródło wiedzy o pracy w marketingu!

Już teraz przeczytaj o swoim wymarzonym zawodzie:

Account manager
Copywriter
Event manager
Grafik
New Business
PPC Marketer
Project Manager
Social media
PR Manager
SEO Specialist

Masz pytanie? Chcesz dowiedzieć się więcej? Możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza na stronie lub napisać do nas na Facebooku. Odpowiemy na Twoje pytanie tak szybko, jak będzie to możliwe. Trzymaj się! 🙂

A jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się w Talent Network, to dołącz do nas!